Kadınlar oral seks ne diyor

Oral sekse herkesin yaklaşımı çok farklı. Tüm sevişme biçimleri gibi, oral seks de ancak her iki eş de bu konuda rahat olduğunda güzel. Bakın başka kadınlar bu konuda neler söylüyorlar:

Üç senedir birlikte olan bir çiftin denemediği şey kalmamıştır diye düşünürsünüz, değil mi? Ama biz ancak üç senenin sonunda oral sekse başlayabildik. Bundan daha sevgi dolu bir sevişme biçimi düşünemiyorum.

Erkek arkadaşıma ilk kez oral seks yaptığımda çok hoşlanmıştı. Bana yapılmasından ne çok zevk aldığımı görünce de, bunun delisi oldu çıktı!

Bu, iki kişilik bir şey olduğuna göre, ikimizin de istemesi gerekir. Ama ben bir türlü bu fikre ısınamıyorum. Belki oral seksi tanıdıkça yavaş yavaş severim.

Ona yapmak hoşuma gidiyordu, ama o ilk defa bana yaptığında gerçekten çok şaşırdım ve utandım. Kimse böyle bir şeyi severek yapamaz gibi gelmişti bana. Şimdi o yapmazsa ben ısrar ediyorum!

Ancak uzun süreli, güvenilir bir ilişkiye girdikten sonra, oral seksten gerçekten zevk alabilmeye başladım. Karşısındaki insanı çok iyi tanıman ve onun yanında vücudundan utanmaman gerekiyor O zaman benim için sevişmenin en güzel bölümü oluyor bu.

Ailem çok tutucuydu, o yüzden oral seksin lafını bile işitmemiştim. Ama eşimin sevgi dolu, sabırlı uğraşmaları sonunda, en mahrem okşamalardan bile zevk almayı öğrendim.